W czym Ci pomożemy?

W sekko biegle poruszamy się po rynku reklamy. Pomożemy Ci w zakupie materiałów marketingowych począwszy od akcesoriów POS poprzez druk, produkcję i koordynację dostaw.

Dlaczego my?

Posiadamy bogate doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań z zakresu POS, akcesoriów reklamowych oraz druku materiałów promocyjnych jak i opakowań. Oferujemy również naszym Klientom pełną obsługę od momentu zakupu aż do montażu w miejscu sprzedaży czy konfekcjonowania materiałów.

Kim Jesteśmy?

Sekko budują specjaliści z zakresu materiałów promocyjnych, druku i grafiki multimediów. Pomożemy przy zakupie oraz optymalizacji kosztów w stosunku do jakości produktów.

Popraw jakość i oszczędzaj

Według raportu Aberdeen Group, firmy które wdrożyły u siebie outsourcing zakupów lub podjęły współpracę, uzyskały w szybkim czasie wymierną redukcję kosztów i poprawę wydajności operacyjnej. Zmianę odnotowano między innymi w:
redukcji cen uzyskiwanych za zakup towarów i usług
poprawy zgodności zamówienia z dostawą
redukcji cyklu dostawy i zamówienia
zmniejszenia kosztów administracyjnych związanych z zakupami
Dodatkowo outsourcing zakupów może pomóc zredukować koszty operacyjne o 15-20%. m.in. poprzez optymalizację procesów, standaryzację, czy ograniczanie zatrudnienia.

Czy wiesz o tym, że ponad 70% zakupów jest robiona pod wpływem impulsu? To dlatego tak ważne jest, aby Twoje produkty wyróżniały się wśród setek innych na sklepowych półkach a marka w sklepowych witrynach. Zwiększaj ich widoczność, stosując kreatywne elementy reklamowe.