W czym Ci pomożemy?

Pomożemy Ci w konfekcjonowaniu towarów i materiałów reklamowych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry oraz dysponujemy bogatą bazą pracowników sezonowych.

Dlaczego my?

Posiadamy bogate doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań z zakresu POS, akcesoriów reklamowych oraz druku materiałów promocyjnych. Oferujemy Klientom obsługę z zakresu konfekcjonowania materiałów reklamowych i towarów.

Kim Jesteśmy?

Sekko budują specjaliści z zakresu materiałów promocyjnych, druku i grafiki multimediów. Pomożemy przy zakupie oraz optymalizacji kosztów w stosunku do jakości produktów.

Nasze podstawowe usługi

Co-packing

Co-packing (przepakowywanie) to usługa całościowa, obejmująca wiele etapów i czynności związanych z przygotowaniem opakowań, ich projektowaniem, produkcją i samym pakowaniem towarów zgodnie z wymaganiami klienta.

Insertowanie

Insertowanie z ang. insert (wkładać, umieszczać wewnątrz) jest jedną z usług konfekcjonowania polegającą na dodawaniu do głownego produktu dodatkowych elementów uzupełniających ofertę. Insertowanie opiera się o trzy główne technologie: foliowanie, wklejanie i kopertowanie.

Banderolowanie

Banderolowanie jako czynność to oklejanie towaru banderolą (taśmą, gumką, sznurkiem, paskiem). Oprócz oznaczania towarów banderole używane są także do łączenia w zestaw różnych produktów.

Logistyka

Na koniec procesu konfekcjonowania możemy rozesłać towar lub materiały marketingowe wedle listy odbiorców Klienta